Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078863/0001 -

Georg Rössler

(Mengen 1861-1925 München) Der Geigenspieler, signiert Gg Rössler Mchn, Öl auf Holz, 23,5 x 17,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.10.2022 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Georg Rössler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022