Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078302/0001

S. Thoma, um 1910

Trauriger Geigenspieler, signiert S. Thoma, Aquarell, Deckweiß auf Papier, 30 x 19 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

04.10.2022 - 10:56

Vyvolávací cena:

S. Thoma, um 1910

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.10.2022 - 10:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022