Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078315/0026

Josef Eduard Teltscher

(Prag 1801-1837 Piräus, Griechenland) Bildnis einer Dame in Rot mit buntem Schal, signiert und datiert Teltscher (1)836, Aquarell auf Papier, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

04.10.2022 - 10:56

Vyvolávací cena:

Josef Eduard Teltscher

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.10.2022 - 10:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022