Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078597/0006

Ernst Hawlicek

(Wien 1888-1938) Insel Terschelling in den Niederlanden, verso betitelt "von Terschelling", signiert und datiert Ernst Hawlicek 1930, Aquarell auf Karton, 37,7 x 47 cm, gerahmt,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

04.10.2022 - 11:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Hawlicek

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.10.2022 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022