Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078597/0010

Vincenz Hawlicek

(Wien 1864-1914) "Häuser in Tirol", verso betitelt und mit dem Vermerk versehen „Orig. Aquarell von Vinc. Alb. Hawlicek geb. 1864 - gestorben 1915", Aquarell auf Papier, 30 x 24 cm, gerahmt,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

04.10.2022 - 11:04

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Vincenz Hawlicek

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022