Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078877/0038

Paul Unbereit

(Berlin 1884-1937 Wien) Gasse in der Wachau, signiert P. Unbereit, Öl auf Holz, 26 x 20,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.10.2022 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Paul Unbereit

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.10.2022 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022