Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078877/0039

Emil Beischläger *

(Wien 1897-1977) Zyklamen und Zitronen, signiert, datiert E. Beischläger 1939, Öl auf Leinwand, 40 x 36 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.10.2022 - 10:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Emil Beischläger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022