Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079101/0003

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Herbstlandschaft, signiert A. Kaufmann, Öl auf Holz, 32 x 42,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.10.2022 - 10:34

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Adolf Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022