Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079161/0001

Marianne Fieber-Ultzmann, um 1940

Blick auf den Wolfgangsee mit Rinnkogel, Rettenkogel, Sparber, Gamsfeld, rückseitig alt bezeichnet und betitelt, monogrammiert, datiert 1946, Öl auf Karton, ca. 30 x 42 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.10.2022 - 10:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 10:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022