Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079208/0001

Künstler 19. Jhdt.

Venus und Nereiden, Öl auf Leinwand, 40 x 80 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

04.10.2022 - 10:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022