Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074015/0007

Carl Ritter von Dombrowski Umkreis/circle

(1872-um 1950) Auerhahn, Öl auf Karton, 85,5 x 70 cm, gerahmt, (KN)

04.10.2022 - 10:46

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.10.2022 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022