Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-482835/0001

Brillant Smaragdring

Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,70 ct, RW 57, 10,4 gøg10 Tragespuren

13.10.2022 - 15:11

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Brillant Smaragdring

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.10.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 12.10.2022