Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-483001/0002

Brillantring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 50, 4,4 g, Tragespurenøg4

13.10.2022 - 15:12

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.10.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 12.10.2022