Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-483233/0001

Brillantsolitär ca. 0,40 ct

Gold Weißgold 585, RW 56, 3,9 g Tragespurenøg4

13.10.2022 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillantsolitär ca. 0,40 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.10.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 12.10.2022