Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051153/0001

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 3,10 ct

Platin 950, ein Altschliffbrillant ca. 0,70 ct, kleinere Altschliffdiamanten zus. ca. 2,40 ct, 10,5 g, Broschierung Weißgold 585øp10

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.10.2022 - 15:47

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 13.10.2022 - 15:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 12.10.2022