Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-482132/0003

Brillantring mit unbehandeltem Türkis

Gold Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 53, 22 g Tragespuren øg20

13.10.2022 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.10.2022 - 15:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 12.10.2022