Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051278/0008

Rubingarnitur

Gold 585, Brillant, best. aus: Ring, RW 52, Collier, Länge ca. 35 cm, 4,2 gøg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.10.2022 - 15:51

Vyvolávací cena:

Rubingarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.10.2022 - 15:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 12.10.2022