Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120611/0000

Carl Hasch

(Wien 1834 - 1897, Studium an der wiener Akademie, war Mitglied des wiener Künstlerhauses) Alter Hof, handsigniert C. Hasch, Öl auf Leinwand, 35 x 50 cm, gerahmt, Leinwand gereinigt, jedoch Druck- und Schürfstellen

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 15:41

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Carl Hasch

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 10.10.2022 - 15:41
Místo konání aukce: Graz