Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120979/0000

Constantin Damianos *

(Wien 1869-1953 Graz, Studium an der Wiener Akademie, Mitglied Wiener Künstlerhaus) Blick auf die Koralpe?, handsigniert C. Damianos, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 32,5 x 46,5 cm, Profilholzrahmen, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 15:42

Vyvolávací cena:

Constantin Damianos *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2022 - 15:42
Místo konání aukce: Graz