Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024047/0018

Anonymer Künstler

(1. Viertel 20. Jhdt.,) Hallstatt am Hallstättersee, unsigniert, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 33 x 47 cm, gerahmt, verschmutzt, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 15:43

Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2022 - 15:43
Místo konání aukce: Graz