Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024095/0008

Anonymer Künstler, 2. Hälfte 19. Jhdt.,

Alpenländisches Dorf mit figuraler Staffage, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 44 x 55 cm, bronzefarbiger Ochsenaugenstabrahmen, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 15:43

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2022 - 15:43
Místo konání aukce: Graz