Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024152/0031

Edith Temmel *

(geb. 1942 Graz, Autodidaktin, Mitglied des Forum Stadtpark und der Gruppe 77) "Ein Baum", handsigniert, datiert Edith Temmel Mai 75, druckgrapfische Mischtechnik, Bildausschnitt 55 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 15:53

Vyvolávací cena:

Edith Temmel *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2022 - 15:53
Místo konání aukce: Graz