Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024195/0007

Ilona Szilagyi

(Budapest 1883...) Obststillleben, handsigniert Szilagyi I, Öl auf Karton, Bildausschnitt 28,5 x 38,5 cm, gerahmt, stark abgerieben, Rahmen wurmlöchrig

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 15:46

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Ilona Szilagyi

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 10.10.2022 - 15:46
Místo konání aukce: Graz