Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023883/0053

Paar Wandteller, Marke Villeroy & Boch,

1. Hälfte 20. Jhdt., aus Keramik, elfenbeinfarbig glasiert, bäuerliche Landschaftsdekor, Durchmesser je 38,5 cm, am Boden gemarkt und nummeriert, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 16:11

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2022 - 16:11
Místo konání aukce: Graz