Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023883/0082

Posierender Frauenakt,

wohl deutsch, Mitte 20. Jhdt., aus Keramik, farbig bemalt, Höhe 44,5 cm, ungemarkt, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 16:11

Vyvolávací cena:

Posierender Frauenakt,

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 10.10.2022 - 16:11
Místo konání aukce: Graz