Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024190/0001

Großer Teller, J. C. Klinkosch, Wien, 1. Viertel 20. Jhdt.,

aus Silber, 800 fein, runde Grundform, Fahne mit plastisch gearbeitetem Rand, spätbarocke Form, Durchmesser 37 cm, österr. Amtspunze ab 1922, Meisterzeichen J. C. K. (Helmmarke), 874 g, Alters- und Gebrauchsspuren øS874

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 16:03

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2022 - 16:03
Místo konání aukce: Graz