Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024229/0006

Damenbüste "Elisabeth, Gemahlin von Götz v. Berlichingen"

Ausführung Friedrich Goldscheider Keramik, farbig bemalt und glasiert, rückseitig gemarkt, Modellnummer 271/0, auf gedrechseltem Holzsockel montiert, Gesamthöhe 28,5 cm, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2022 - 16:13
Místo konání aukce: Graz