Zündmaschine "Schaffler 818",
stark gebraucht, beschädigt, fehlen Teile, ohne Gewähr (214851)
11.10.2022 - 13:37
- Dosažená cena: **
-
EUR 220,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 10,-
Zündmaschine "Schaffler 818",
stark gebraucht, beschädigt, fehlen Teile, ohne Gewähr (214851)
Horká linka kupujících
Po-Pá: 8.00 - 15.00
traun@dorotheum.at +43 7229 629 54 |
Aukce: | Motorová vozidla a technika |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 11.10.2022 - 13:37 |
Místo konání aukce: | Traun |
Prohlídka: | 10.10. - 11.10.2022 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- 2009 Clos Vougeot Grand Cru AOC, Domaine Jean-Jacques Confuron, Burgund, 93 Cellar Tracker-Punkte, Magnum
- */**/gestempelt - Kl. Sammlung BULGARIEN Ausg. 1885/1940 - mit 16 div. Sätzen meist *,
- Mokkaserviceteile für 9 Personen, Augarten, Wien, 2. Hälfte 20. Jahrhundert
- Bäuerliches Kästchen, Bettkasten, Oberösterreich, ursprünglich Anfang 19. Jahrhundert
- Blumenübertopf, Chastagner et Cie, Limoges,