Čís. položky 195-040595/0001

Giacomo Francesco Cipper

Giacomo Francesco Cipper - Klenoty, umění a starožitnosti

(Feldkirch 1664-1736 Milano) gen. il Todeschini Umkreis Heringsverkäuferin mit Jungen (nach Gerrit Dou 1613-1675) Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 44 x 34,5 cm, Retuschen, Krakelee, teilvergoldeter Holzrahmen

06.10.2022 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Giacomo Francesco Cipper

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.10.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online