Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040517/0005

Silberetui, 19. Jahrhundert

ornamentale Filigranarbeit, rechteckig mit gebauchten Wandungen, Scharnierdeckel, ca. 9,5 x 6 x 2,5 cm, Gewicht ca. 103,7 g, beschädigt, alt restauriert, Teile fehlen øS103

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.10.2022 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Silberetui, 19. Jahrhundert

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 06.10.2022 - 15:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online