Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051314/0002

Diamantbrosche Schlange

Rosegold 585, Silber ca. 800, Altschliffbrillant u. Diamantrauten zus. ca. 0,90 ct, Rubine, österr. Amtspunze 1872-1922, 9,1 gøg9

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 16:16

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Diamantbrosche Schlange

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 20.10.2022 - 16:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022