Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050586/0001

Blütenbrosche Veilchen

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,25 ct, geschliffener Amethyst und Nephrit, 46,5 g, Etui, unbedeutende Gebrauchsspuren øg30

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 16:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Blütenbrosche Veilchen

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.10.2022 - 16:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022