Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050984/0009

Diamantring zus. ca. 0,90 ct

Weißgold 750, Brillanten, Achtkantdiamanten tlw. im Altschliff, 4,1, RW 56øg4

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Diamantring zus. ca. 0,90 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.10.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022