Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051247/0002

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 1 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,45 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,55 ct,3,7 gøg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 16:18

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.10.2022 - 16:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022