Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051296/0007

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 1,35 ct

Weißgold 585, Platinauflagen, Altschliffdiamanten u. Diamant-rauten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 10 gøg10

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 16:21

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 20.10.2022 - 16:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022