Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051304/0003

Chopard Diamantgarnitur Happy Diamonds zus. ca. 1,55 ct

Gold 750, Brillanten u. Achtkantdiamanten, best. aus: 2 Ohrstecker, Ring, RW 52, Anhänger, Halskette, Länge ca.42 cm, 22 g, Originaletui, Zertifikat, 2 Steckpatente fehlenøg22

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 16:27

Dosažená cena: **
EUR 7.040,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.10.2022 - 16:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022