Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050890/0010

Diamant Kulturperlen Garnitur

Gold 750, Brillanten u. Diamanten im Carreeschliff zus. ca. 1,50 ct, best. aus: Ring, RW 59, 2 Ohrclips, Stifte, 14,6 gøg13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 16:28

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Diamant Kulturperlen Garnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.10.2022 - 16:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022