Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 445-000025/0006

Pasquale Bruni Brillantcollier Amore zus. ca. 0,10 ct

Weißgold 750, Länge ca. 45-50 cm, signiert, 9,6 gøg10

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.10.2022 - 15:45

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.10.2022 - 15:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022