Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-483612/0005

Diamantring zus. ca. 1,60 ct

Gold 585, Platin 950 kombiniert ein Altschliffbrillant ca. 1,20 ct, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, Diamantrauten, RW 56, 5,8 gøg6

20.10.2022 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Diamantring zus. ca. 1,60 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.10.2022 - 15:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.09. - 19.10.2022