Čís. položky 110-023634/0001

Paar Barocksessel

Paar Barocksessel - Umění, starožitnosti, nábytek a technika

, Mitte 18. Jh., geschweifte geschnizte Nussholggstelle, mit vermutlich in der Mitte des 20, Jhs. erneuerten Sitzu. Lehntapezierungen, altersspuren

10.10.2022 - 10:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paar Barocksessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.10.2022 - 10:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online