Manfred Koechl *
(Amstetten 1956 geb.), "Enten", rückseitig signiert u. datiert "Koechl 1998. Öl auf Leinwand, ca. 50,5 x 46,5 cm, ohne Rahmen
10.10.2022 - 10:07
- Vyvolávací cena:
Manfred Koechl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 10.10.2022 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |