Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023496/0014

Manfred Koechl *

(Amstetten 1956 geb.), ohne Titel, signiert,"Koechl", Öl auf Japanbütten, ca. 69 x 50 cm, verglast, gerahmt

10.10.2022 - 10:09

Vyvolávací cena:

Manfred Koechl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 10.10.2022 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online