Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023629/0001

Guilliano Ottaviani *

, (Italien um 1980/90), "Frau im Blumenfeld", im Guss signiert "G. Ottaviani", Bronze-Relifguss, ca. 23 x 14 cm, verglast, gerahmt

10.10.2022 - 10:10

Vyvolávací cena:

Guilliano Ottaviani *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Datum: 10.10.2022 - 10:10
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online