Gustav Prucha *
(Wien 1875-1952), "Pferdemarkt", signiert "G. Brucha", Öl auf Karton, ca. 52x 42 cm, gerahmt
10.10.2022 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Gustav Prucha *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 10.10.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |