Rosa Wichtl *
(Wien 1870-1956), "Mutter mit Kind", signiert u. datiert "Ro. Wichtl, 1920", Pastellkreide auf Karton, ca. 50 x 41,5 cm, gerahmt
10.10.2022 - 10:11
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Rosa Wichtl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 10.10.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Geschützaufsatz der K. k. österr. Artillerie
- Venezianer Halskette
- Arnold Clementschitsch *