Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023496/0013

Carl Kaiser-Herbst

(Wien 1858-1940), 2 Landschaften, jeweils signiert"C. Kaiser Herbst", je ca. 14 x 22,5 cm. Passepartout, gerahmt

10.10.2022 - 10:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Kaiser-Herbst

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 10.10.2022 - 10:20
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online