Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0048

Künstler um 1800

Adlitzgraben(?) mit Wasserfall, Öl auf Papier auf Leinwand, 32 x 25 cm, gerahmt,

10.10.2022 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Künstler um 1800

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Datum: 10.10.2022 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online