Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0036

1. Hälfte 19. Jhdt.

Junges Paar, Öl auf Leinwand, 42 x 35 cm, gerahmt, beschädigt,

10.10.2022 - 10:22

Vyvolávací cena:

1. Hälfte 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 10.10.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online