Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023267/0009

Karl Ludwig Prinz

(Wien 1875-1944) Herbstwald, signiert K. L. Prinz, Öl auf Leinwand auf Holz, 48 x 37 cm, gerahmt,

10.10.2022 - 10:22

Vyvolávací cena:

Karl Ludwig Prinz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 10.10.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online