Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026057/0061

Bildplatte "Wunderburg am Gugelberg", Schleiss Gmunden

Keramikkachel, polychrom bemalt, bezeichnet: 1700 Wunderburg am Gugelberg, ca. 15 x 15 cm, rückseitig gemalter Fischmarke, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

11.10.2022 - 15:34

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 11.10.2022 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online